WHM v Praze

WHM v Praze

I město nabízí možnosti, jak přijít s chladem do přímého kontaktu v přírodě. Přibližně od konce září do konce dubna jsou podmínky v pražských jezerech na otužování dobré, což znamená, že voda má méně než 18 ºC (v zimě kolem 4 °C). Ráda se koupu v motolských rybnících, ve Džbánu v Divoké Šárce, v Hostivařské přehradě nebo ve Vltavě. Teplota Vltavy obvykle nestoupá nad 18 stupňů ani během léta.
Kopcovitý terén Prahy je vhodný i na procházky na lehko – v krátkém oblečení v nízkých teplotách –, které jsou příjemné v jemně stoupajícím terénu. Ideální je procházka na Petřín, na skály v Divoké Šárce nebo v okolí Braníku.

V Praze je hromada saunových světů s ledovými bazény (např. Sauna spot, Lázně na lodi nebo Saunia), takže možnost ponořit se do ledové vody je zde i v létě.
WHM ale není jen o chladu. Praha je jedním z nejzelenějších velkoměst na světě, takže jsou tu skvělé podmínky i na skupinová dýchání (nebo samostatná dechová cvičení venku v přírodě). V létě, když je venku teplo, jsou skvělé parky nebo přírodní rezervace, kde může dýchat najednou celá skupina lidí.

Informace o skupinových akcích naleznete na FB stránce Metoda Wima Hofa – Praha, kde také můžete organizovat vlastní WHM události, skupinové dýchání, hledat si parťáky na otužování, porovnávat zkušenosti nebo hledat rady a doporučení.

WHM v Praze 1
Motolské rybníky, Praha